Дата: 16.12.2022 11:38

Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг зі збирання, вивезення та утилізації побутових відходів на території громади

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу - Виконавчий комітет Шишацької селищної ради, 38000, Полтавська  область, Миргородський район,  смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5.

2. Підстава для проведення конкурсу - Рішення Виконавчого комітету Шишацької селищної ради від 29 листопада 2022 року № 2/29/11/2022 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання,  вивезення та утилізації побутових відходів на території громади».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів - 38000, Полтавська  область, Миргородський район, смт. Шишаки, вул. Корніліча, 5, зала засідань, 24 січня 2023 року о 10 год., Дерій Федір Михайлович, перший заступник селищного голови, т. 9-13-64.

Фото без описуФото без описуДодаток 1 до рішення

Додаток 2 до рішення