Всеукраїнський проект Flowers4school

Дата: 08.12.2022 09:06

Учні та вчителі Шишацької громади взяли участь в благодійному всеукраїнському проекті Flowers4school, який спрямований на озеленення Українських шкіл від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України.

Основною метою проєкту - є ознайомлення дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи.

Фото без описуЗдобувачі освіти Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М. В. Гоголя Шишацької селищної ради Полтавської області, разом із вчителями заклали нову клумбу та посадили отримані цибулинки різних весняних квітів - нарциси, гіацинти, тюльпани, крокуси, аліуми.

Наставники-вчителі ознайомили дітей із технологією вирощування цибулинних квітів. Посадка проводилася весело та цікаво. У процесі роботи на клумбі діти ініціювали створення композиції "З Україною в серці". Ідею школярів вдало реалізували з вірою в нашу ПЕРЕМОГУ і надією на світле майбутнє!!!

Фото без описуНа початку листопада адміністрація Жоржівської школи школи подала заявку на участь в проекті, а вже через два тижні для школи надійшов бокс з безкоштовними цибулинками весняних квітів: тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси, тощо…

У зв’язку з погіршенням погодних умов, учасники акції провели висадку квітів у спеціально підготовлені контейнери з ґрунтом. Діти під керівництвом вчителів отримали практичні навички з вирощування квітів.

Висадка цибулин від Flowers4School - стало справжнім радісним святом.  Навесні всі зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти.

Участь в акції допомогла позитивно вплинути на моральний стан дітей, і показала їм, що садівництво - це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Дякуємо головному організатору благодійного проекту – найбільшому в Україні інтернет-магазину для саду та городу Florium.ua  та виробникам квітів з Нідерландів.