Вічна слава Герою!

Дата: 21.11.2022 19:37

Фото без опису   Цієї неділі в Яреськах поховали воїна Михайла Ошурка, який отримав тяжкі поранення місяць тому на Луганщині. Місяць боротьби за життя 45-річного захисника України, на жаль, не приніс втішних результатів...

Сьогодні, у День свободи і гідності, згадуємо життєвий шлях нашого воїна, доземно вклоняємося його батькам і в своїх серцях навіки поселяємо пам’ять про нього і глибоку шану.

Михайло Ошурко народився на Рівненщині. Там отримав середню освіту, навчався у професійно-технічному училищі. Відслужив строкову службу. Вищу освіту здобув у Київському університеті туризму, економіки і права. Працював у Києві.

У 2008 році переїхав до Яресьок, де живуть його батьки, переселенці з Чорнобильської зони відчуження. Працював на цукровому заводі.

12 липня цього року був мобілізований до лав Збройних Сил України.

Добра, світла, закохана у природу і життя людина, справжній громадянин і патріот України, її янгол-захисник назавжди залишиться у серцях земляків, жителів Шишаччини.

Селищний голова, виконавчий комітет, депутати селищної ради, Яреськівський старостинський округ і вся Шишацька громада глибоко сумують з приводу смерті Ошурка Михайла Дмитровича, висловлюють найщиріші співчуття усім рідним воїна.

Вічна слава Герою як переможцю над рашистською ордою. Бо ми – неодмінно переможемо!