Внутрішньо переміщені люди отримали допомогу від Полтавської ОВА

Дата: 03.05.2022 20:28

Фото без опису  Сьогодні внутрішньо переміщені люди нашої громади отримали продуктові набори від Полтавської обласної військової адміністрації. Працівники селищної ради допомагали колегам з області обслуговувати людей.

Нагадуємо: офіційно зареєстровані переселенці можуть отримати гуманітарну допомогу і безпосередньо від нашої громади. Це продукти харчування, речі, засоби гігієни тощо. Треба звернутися до селищної ради. Багато людей вже скористалися цією можливістю.

Допомагаємо одне одному, підтримуємо наших воїнів, працюємо кожен на своєму фронті заради єдиної, спільної і довгожданої мети - перемоги над російським окупантом!