14 грудня — День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 11:33

Фото без опису   35 років тому, 14 грудня 1986 року, офіційно завершилось будівництво саркофага над зруйнованим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Щороку цього дня ми вшановуємо людей, які самовіддано боролися зі смертоносною ядерною стихією та заплатили за перемогу над нею власним здоров’ям і навіть життям. Основну частину робіт виконано у 1986—1987 роках. У них взяли участь приблизно 240 тисяч осіб. Загальна кількість ліквідаторів за всі роки — майже 600 тисяч людей.

У нашій громаді проживають 198 людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Серед них – 79 мужніх ліквідаторів, котрі безпосередньо, власним тілом і духом зупиняли радіаційне лихо. Зараз вони мають значні проблеми зі здоров'ям, а частина з них через ці проблеми, на жаль, передчасно пішла з життя… Світла і вічна пам'ять нашим землякам.

Шановні жителі громади – учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи! Від імені Шишацької громади, від себе особисто засвідчую глибоку повагу вашим професійним, громадянським і людським якостям, вашому подвигу, який через десятиліття набуває ще більшої ваги, ще глибшого значення.

Прийміть щирі побажання міцного здоров'я, миру, затишку у домівках, сімейного благополуччя.

Селищний голова Олександр Тутка.