З Днем працівників культури!

Дата: 09.11.2021 15:16

Шановні працівники культури, митці, аматори та майстри народного мистецтва, ветерани галузі!

Прийміть щирі вітання до вашого професійного свята, яке вважають своїм творчі, обдаровані, натхненні люди. Щоденна праця представників мережі клубних закладів, музеїв, бібліотек, мистецьких шкіл, а також аматорів сцени робить життя суспільства наповненим, емоційним та змістовним. Завдяки вам, шановні працівники культури, у кожній громаді Миргородщини трепетно передаються від покоління до покоління джерела духовності, безцінні надбання, елементи нашої спадщини. Ваші знання та досвід допомагають відкривати багатогранний світ мистецтва, оберігати і примножувати родзинки краю.

Бажаю усім представникам галузі невичерпної енергії, нових численних мистецьких перемог та успішного втілення креативних задумів. Злагоди та затишку в домівках, здоров’я в родинах та мирного неба!

З повагою,

голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА