За чисте довкілля

Дата: 23.04.2019 14:50

З приходом весни та тепла особливо з’являється бажання бачити чистим та охайнимрідне село, яке так потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення. Тому в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» працівники, учні Жоржівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та молодь села долучились до такої важливої справи. Більше тридцяти осіб зібралося на шкільному подвір’ї,  щоб із пакетами в руках піти на боротьбу із сміттям.

Відділ освіти Шишацької селищної ради та АФ «Довженка» допомогли транспортом. Об’єкт роботи охоронці довкілля вибрали чималий: вздовж Великого ставка, а це майже 5 кілометрів, було зібрано сміття.  Прибережна частина, лісосмуга, де так полюбляють відпочивати місцеві жителі,  рибалки, були очищені від побутових відходів. Зібрали більше тонни пластикових, скляних пляшок, поліетиленових пакетів.

Всі були хоч і втомлені, але задоволені результатом роботи. Та, на жаль, і прикро вражені, особливо діти, від побаченої кількості сміття. Як можна бути такими байдужими і черствими людьми до природи – нашого з вами спільного дому?!

У свою чергу, зважаючи на численні звернення громадян – жителів села Жоржівка, Шишацька селищна рада висловлює слова вдячності всім причетним до заходу за активну громадянську позицію, пропаганду екологічної культури та високий рівень організації.

Ця акція є закликом до всіх жителів громади: НЕ ЗАСМІЧУЙТЕ ДОВКІЛЛЯ!

Україна починається з тебе…